MASÁŽNÍ VANA SÁVA air pneu 150 x 150cm

MASÁŽNÍ VANA SÁVA air pneu 150 x 150cm

150 x 150cmOvládání pneumatické, Airmasážní trysky ploché - 10 ks, Kompresor, Odtokový komplet standardní, Konstrukce s nožičkama vany, Akrylátová vana Sáva

20449 Kč s DPH

Výrobce: EXCEL

ZDUCHOVÁ MAÁŽ AIR
Perličková vodní masáž patří mezi nejjemnější relaxační masáže. Hydromasážní vana s perličkovou masáží je vhodná především pro relaxaci a odpočinek Vašeho těla a mysli.

Perlička nebo-li airmasáž obohacuje vodu v hydromasážní vaně malými vzduchovými bublinkami. Srdcem takové hydromasážní vany je kompresor, který vhání soustavou trubic vzduch do vany prostřednictvím plochých trysek ve dně.

Ploché airmasážní trysky do vany vyčnívají maximálně 1 mm, Váš pobyt v masážní vaně bude tedy příjemný.

OVLÁDÁNÍ HYDROMASÁŽNÍ VANY PNEUMATICKÉ
Pneumatické ovládání, je základní ovládací prvek jímž se řídí hydromasážní vana. Pneumatické ovládání má pouze funkci ZAPNOUT a VYPNOUT perličkovou masáž a to stisknutím tlačítka.

Tip!
Automatické vysoušení Perličky (air masáže), tedy vyfoukání zbytkové vody z AIR masážního systému mají pouze ELEKTORNICKÁ OVLÁDÁNÍ masážních van.
Aby se Vám tedy zbytková voda nedržela v hadicích, doporučujeme po každé koupeli na 2 vteřiny zapnout AIR masážní systém. Tím odstraníte zbytkovou vodu z trubic systému.